Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları İzle

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Filmi Hobbit üçlemesinin ilk filmi olan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’un ikinci filmi olan yapım Misty Dağları’ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki yeni maceralarına odaklanıyor.

Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda kalan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins’in cücelerle olan anlaşması da son bulmaktadır. Yalnız Dağ’a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug’un saklandığı inine giden Gizli kapıyı bulmakta zorluk çekecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf bu olaylar yaşanırken nerede?
Peter Jackson’ın yönetmenliğindeki filmin uyarlama senaryosu ise Jackson’ın yanı sıra yine Fran Walsh, Philippa Boyens ve Guillermo del Toro’dan oluşan kadroya emanet.
Martin Freeman, Ian McKellen (Gandalf), Andy Serkis (Gollum), Richard Armitage (Thorin Meşekalkan), Lee Pace, Hugo Weaving, Elijah Wood ve Cate Blanchett yine karşımıza çıkacak isimler.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları İzle

Vizyon Tarihi:13 Aralık 2013
Yönetmen:Peter Jackson
Oyuncular:Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Richard Armitage
Tür:Fantastik , Macera , Aksiyon
Ülke:ABD , Yeni Zelanda

Bizi Aradığınız Kelimeler;
Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları İzle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları seyret, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları full izle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları donmadan izle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları hd izle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları sinema çekim izle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları orginal çekim izle, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları fragman

 

Leave a Reply

Post Info

Yorumlarınız

    Facebooktayız!